Sildīties var arī ekonomiskajā režīmā
Ogres novada pašvaldības aģentūras “Mālkalne” klientu apkalpošanas daļa vēl nav saņēmusi nevienu iesniegumu ar lūgumu Ogrē pārtraukt apkuri. “Mālkalnes” sabiedrisko attiecību speciāliste Gundega Deģe iesaka labāk izvēlēties ekonomisko apkures režīmu.
Viņa stāsta, ka tas ir izdevīgi un par to jāmaksā maz. Lai mājai nodrošinātu ekonomisko režīmu, pietiek ar mājas vecākā iesniegumu. Ja laukā gaisa temperatūra ir plus 12 grādu, ekonomiskajā apkures režīmā apkure automātiski atslēdzas un tās nav arī no pulksten 23 līdz 6. Šādu režīmu var uzstādīt tie māju vecākie, kuri ir apguvuši ISM regulēšanu, bet pārējiem jāvēršas “Mālkalnes” klientu apkalpošanas daļā.
Pagājušajā gadā Ogrē apkuri atslēdza tikai 30.aprīlī. Daļa māju iedzīvotāju izvēlējās ekonomisko režīmu – drēgnajās, lietainajās dienās viņu dzīvokļos bija patīkami silti, bet maksa par to bija niecīga.
2006. gada 19. aprīlī, 23:43, Aktualitātes
Ogrenet




Jaunākie komentāri
Atbalstu ekonomiskā apkures režīma uzturēšanu Mālkalnes pr 39- 28
Man patik tas kaķis fotoattēlā. Mans siltums, nevienam nedošu!